%100 Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak her zaman % 100 Müşteri Memnuniyeti'ne önem veriyoruz. Tüm müşterilerimizin kaliteli hizmet alma hakkına sahip olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti vizyonumuz açısından son derece önemli olup, dün olduğu gibi bugün ve yarın da size sunmuş olduğumuz ürünlerin en önemli unsurlarından biridir. Kullanıcı dostu web sitemiz müşterilerimizin ihtiyacını en kısa zamanda, en verimli şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. İhtiyaç ve beklentilerinize en uygun cevapları sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili merak ettiğiniz bilgi ve açıklamalara, ürünlerin içinde bulunan "Açıklama" bölümümüzden ulaşabilirsiniz.


Kişisel Bilgileriniz Güvencemiz Altında: pegaso.com.tr "Müşteri Bilgilerinin Gizliliği" ilkesine sadık kalır. Kişisel bilgilerinizin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Pegaso Teknoloji müşterileri ile uzun vadeli ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefler.


Her Zaman Destek: Müşterilerimize verdiğimiz destek ürün satın almak dışında satış sonrası danışacağınız konuları da kapsar. Almış olduğunuz ürün ile ilgili merak ettiklerinizi mail adresimiz, Whatsapp veya telefon numaramızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz. Pegaso Teknoloji olarak sizi dinlemeye, sorunlarınızla ilgilenmeye ve çözüm için gereken desteği vermeye daima hazırız.